تاریخچه و سرویس‌های تخصصی درمانگاه شبانه‌روزی پارسیان البرز


درمانگاه شبانه‌روزی پارسیان البرز با هدف ارائه خدمات مطلوب درمانی به همشهریان عزیز ساکن در شهر جدید هشتگرد از سال ۱۳۸۹ کار خود را آغاز نمود و در یک مسیر یازده ساله افتخار همراهی با همشهریان عزیز در تأمین خدمات بهداشتی و درمانی را داشته و از این بابت مفتخر است.

مؤسسین درمانگاه از پزشکان و اساتید برجسته پزشکی کشور بوده و در طی این ده سال با همکاری پزشکان باتجربه و ساعی شهرستان تلاش نموده‌اند که متناسب با توسعه شهر جدید و افزایش جمعیت شهر خدمات بهتر و جامع‌تری را با همکاری متخصصین رشته‌های مختلف به اهالی محترم ارائه نمایند.

در حال حاضر درمانگاه شبانه‌روزی این مرکز ۲۴ ساعته و در تمامی ایام هفته و سال با بهره‌گیری از پزشکان مجرب و خوش‌نام خدمات ارزشمندی را به ساکنین محترم شهر ارائه می‌نمایند. اعمال جراحی سرپایی و کوچک  و همچنین واحد تزریقات و پانسمان درمانگاه نیز برای کلیه خدمات مورد نیاز همشهریان عزیز به‌طور شبانه‌روزی در حال سرویس رسانی هستند.

در زمینه خدمات تخصصی نیز درمانگاه پارسیان البرز در حال حاضر با بهره‌مندی از متخصص داخلی/ متخصص قلب و عروق/ متخصص زنان و زایمان/ متخصص اطفال و کودکان /متخصص پاتولوژی و علوم آزمایشگاهی  در خدمت همشهریان عزیز است.

آزمایشگاه تشخیص طبی درمانگاه پارسیان البرز نیز با تجهیزات تخصصی روزآمد و با همکاری متخصصین پرتجربه علوم آزمایشگاهی و پاتولوژیست تأمین‌کننده کلیه خدمات آزمایشگاهی و تشخیص طبی مورد نیاز شهر بوده و مفتخریم که کلیه آزمایش­های تخصصی مورد نیاز همشهریان گرامی در این آزمایشگاه انجام می‌گردد.

واحد دندانپزشکی درمانگاه پارسیان البرز نیز با بهره‌مندی از سه دستگاه یونیت فعال و امکان تصویربرداری دندانی و همکاری دندان‌پزشکان باتجربه در حال گسترش خدمات تخصصی خود است.

در شرایط خاص برای بیماران درمانگاه پارسیان البرز که امکان حضور فیزیکی در درمانگاه را ندارند ارائه خدمات درمانی مورد نیاز در منزل ازجمله ویزیت در منزل و یا ارائه خدمات پرستاری در منزل ازجمله تزریقات و پانسمان در منزل میسر است.

به جهت رفاه حال همشهریان عزیزی که از بیمه درمانی برخوردار هستند درمانگاه شبانه‌روزی پارسیان البرز با اکثر بیمه‌های بزرگ درمانی کشور همچون بیمه تأمین اجتماعی/ بیمه خدمات سلامت و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح و همچنین بیمه‌های تکمیلی همچون بیمه دانا و آتیه سازان حافظ و تجارت نو طرف قرارداد بوده و بیمه‌شدگان عزیز می‌توانند با دفترچه بیمه خود از کلیه خدمات درمانگاه بهره‌مند گردند.

ساختمان درمانگاه


در فاز یک شهر جدید هشتگرد، خیابان اسکان، میدان یادبود، جنب پمپ‌بنزین واقع گردیده و دسترسی آسان و فضای پارکینگ مناسبی در اختیار مراجعین محترم می­گذارد. ساختمان درمانگاه در سه‌طبقه با زیربنای بالغ‌بر دو هزار کیلومترمربع امکانات بسیار درمانی برای همشهریان عزیز فراهم آورده و در برنامه توسعه بخش­های جدید تشخیصی و درمانی و فوق تخصصی در آینده نزدیک به خدمات این درمانگاه اضافه خواهد شد.

خدمات رفاهی


  • رمپ دسترسی برای توانیابان محترم
  • جای پارک مناسب
  • ویلچر جهت انتقال توانیابان محترم
  • امکان هماهنگی سرویس ایاب و ذهاب بر اساس تقاضای بیماران
فهرست